Nákupy v Užhorode - v najbližšej dobe neorganizujeme

Cena od: 
13,00 €

Popis:
Nákupy v meste Užhorod. Na trhovisku si môžete za výhodné ceny nakúpiť športové oblečenie a obuv, svadobné šaty a obleky, spoločenské šaty, kabáty, bundy, vetrovky, tuniky, legíny, rifle, sukne, blúzky, košele, tričká, plavky, vychádzkovú obuv, kožené opasky, kožené bundy, parfémy, kozmetické výrobky, elektrospotrebiče, satelity, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, detské kočiare, bicykle a mnoho iného...

Cena s odchodom zo Starej Ľubovne: 15,00 €
Cena s odchodom z Lipan → Prešova: 13,00 €

Termín: 8. december 2018
(prihlasujte sa prosím len na uvedené kontakty: e-mailom na sabova.j@gmail.com alebo telefonicky na: 0908560259, 0918476538)

Cena zahŕňa:
- doprava tam aj späť autobusom zn. Mercedes s nástupnými miestami: Stará Ľubovňa, Plavnica, Plaveč, Ľubotín, Pusté Pole, Kamenica, Lipany, Pečovská Nová Ves, Sabinov, Šarišské Michaľany, Veľký Šariš, Prešov (po dohode aj Kapušany a Hanušovce nad Topľou)

Program:
Odchod zo Starej Ľubovne o 03:00 h ráno, z Prešova o 04:15 h ráno. Príchod do Užhorodu v ranných hodinách (podľa dĺžky čakania na hraniciach). Následne presun na trhovisko. Individuálne voľno na nákup do 13:00 h resp. podľa dohody. Následný odchod na hranice. Príchod vo večerných hodinách.
Zájazd sa uskutoční pri min. počte 25 osôb.

Dôležité:
- nutný platný cestovný pas
- 1 dospelá osoba smie previezť 2 krabičky cigariet a 1 l tvrdého alkoholu

FOTOGALÉRIA: